• Palarnia Kawy w Luboniu Zawsze świeża kawa . Pasja To włąśnie Kawa

Palarnia Kawy Coffeebeas.pl LubońWitajcie!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego filiżanka kawy potrafi tak doskonale umilić każdy dzień? Pozwól, że przedstawię Ci moją historię. Jestem Piotr, znany również jako Piotr od Kawy. Już od 2008 roku zajmuję się ekspresami do kawy, jednak to dopiero w 2014 roku otworzyłem swoją własną palarnię kawy. To właśnie ja troszczę się o to, aby Twój ulubiony napój był zawsze idealnie wypalony i odpowiadał Twojemu gustowi. Chcę stworzyć dla Ciebie niezapomniane momenty przy filiżance świeżo mielonej kawy.

Eksperci w dziedzinie zaparzania

Jako pasjonat kawy wiem, jak ważna jest odpowiednia obróbka ziaren oraz technika palenia, by uzyskać wyjątkowy smak i aromat tego napoju. Dlatego każdego dnia poświęcam wiele godzin na doskonalenie procesu palenia i wyszukiwanie najlepszych gatunków ziaren prosto od sprawdzonych dostawców. Moje doświadczenie pozwala mi tworzyć kompozycje różnorodnych mieszanki - od delikatnych single origin po intensywne espresso blendy.

Rękodzielnicza produkcja

Wierzę w tradycję i wartość rękodzieła - dlatego cały proces wypalania przebiega u mnie ręcznie pod moim nadzorem. Każda partia ziaren jest starannie selekcjonowana, a następnie precyzyjnie dopracowywana z myślą o uzyskaniu pełnego spektrum smakowego danej mieszaniny lub pojedynczego gatunku kawy. Dzięki temu mogę zagwarantować Ci produkt najwyższej jakości, który rozpieści Twój podniebienie.

Odkryj świat prawdziwej pasji

Zapraszam Cię do mojej palarni na wspólną podróż przez świat aromatycznej kawy. Chciałbym poznać Twoje preferencje smakowe i usłyszeć opinię na temat tego, co sprawia Tobie największą przyjemność podczas spożywania tego magicznego napoju. Pozwól mi dać Ci nie tylko filiżankę pełną intensywnych nut orzechowych czy owocowych akcentów ale też część mojej pasji oraz serca - bo to właśnie one są głównymi składnikami cudownej mieszanki zwanej dobrą kawą!Dziekujemy zapraszamy do Lubonia na Wschodnia :)

piec-do-kawy.jpg